Led Set H7
Led Set H7
Led Set H7

ZESTAW LED SET H7 M-TECH LSC7

Kod SKU/EAN:
5901508541628
Kategoria:
brutto39,00 zł
24h.gif
Mamy przyjemność poinformować o nowości w naszym sklepie internetowym - zestawie żarówek LED Set H7, które już teraz możecie znaleźć na www.autoszyha.pl!

Żarówki LED Set H7 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy samochodów, którzy szukają wysokiej jakości oświetlenia oraz chcą uczynić swoje podróże bezpieczniejszymi i bardziej komfortowymi.

Mamy przyjemność poinformować o nowości w naszym sklepie internetowym - zestawie żarówek LED Set H7, które już teraz możecie znaleźć na autoszyha.pl!

Żarówki LED Set H7 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy samochodów, którzy szukają wysokiej jakości oświetlenia oraz chcą uczynić swoje podróże bezpieczniejszymi i bardziej komfortowymi. Oto kilka kluczowych cech tego produktu:

  1. Wysoka jasność i intensywność światła: Żarówki LED Set H7 oferują znacznie lepszą jasność w porównaniu do tradycyjnych żarówek halogenowych, co przekłada się na lepszą widoczność na drodze.
  2. Długa żywotność: Dzięki zastosowaniu technologii LED, te żarówki cechują się długą żywotnością, co pozwala uniknąć częstych wymian żarówek.
  3. Niskie zużycie energii: LED-y są znacznie bardziej energooszczędne niż tradycyjne żarówki, co może przyczynić się do obniżenia zużycia paliwa.
  4. Łatwy montaż: Żarówki LED Set H7 są kompatybilne z większością samochodów i łatwe w montażu, dzięki czemu można je szybko i łatwo zamontować samodzielnie.

Nie zwlekajcie! Odwiedźcie nasz sklep internetowy na autoszyha.pl i zamówcie żarówki LED Set H7 już dziś, aby cieszyć się lepszą widocznością i większym komfortem podczas jazdy.

 

Zestaw przeznaczony do konwersji tradycyjnego oświetlenia na oświetlenie w technologii LED.
Zestaw zawiera 2 sztuki zamienników LED wyposażonych w oryginalne chipy marki Epistar 1021 COB.
Zastosowane diody emitują jasne, mocne światło, które gwarantuje uzyskanie maksymalnej wydajnośći w nocy.
Optymalne rozmieszczenie diod pozwala na ustawienie wymaganej linii odcięcią oraz kąta padania światła.DANE TECHNICZNE
Oznaczenie: H7
Moc: max 80W na zestaw
Napięcie: 9-32V
Lumeny: max 10000lm
Typ LED: COB
Temperatura barwowa: up to 6500K
Chłodzenie: aktywne
Obudowa: stop aluminium
Żywotność: up to 50 000h

Aktualności
Nowości i porady

M-TECH ILPRO107 - najbardziej nowatorska lampa czołowa na rynku.

M-TECH ILPRO107 - najbardziej nowatorska lampa czołowa na rynku.

Pojęcie lampy warsztatowej, inaczej nazywanej inspekcyjną, większości kojarzy się z ręczną latarką, która może przyjmować różne formy. Najczęściej spotykane na…
Profesjonalna lampa inspekcyjna w Twoim warsztacie

Profesjonalna lampa inspekcyjna w Twoim warsztacie

Przenośne lampy warsztatowe, zwane również inspekcyjnymi, są jednym z najprężniej rozwijających się segmentów akcesoryjnego oświetlenia samochodowego. Dzieje się tak, ponieważ…
Wszystko co musisz wiedzieć o lampach wyładowczych XENON

Wszystko co musisz wiedzieć o lampach wyładowczych XENON

Chęć swobodnego przemieszczania towarzyszyła ludziom, w zasadzie od samego początku. Coraz to nowsze środki lokomocji przyspieszały rozwój cywilizacyjny poruszając się…

Realizacja: Werb.pl – Strony internetowe Częstochowa