Firma FHU AUTOSZYHA Tomasz Hamela działa na rynku od 2006 roku zajmując się dystrybucją (hurtową i detaliczną) profesjonalnych źródeł oświetlenia samochodowego. W naszym asortymencie znajdziecie głównie produkty marki M-Tech, OSRAM, PHILIPS. Proponujemy szeroki wybór produktów technologii HID xenon, LED, halogen oraz lampy do jazdy dziennej, lampy robocze i duży wybór akcesoriów oświetleniowych.

Troszkę informacji na temat firmy M-TECH i jej produktów ...

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i regularnych kontroli procesu produkcji swoich produktów firma M-Tech zyskała zaufanie wśród dużych nabywców oświetlenia w kraju jak i za granicą, zaopatrując ich często w produkty pod własną marką.

Ponadto, dzięki kontraktom podpisanymi z wiodącymi azjatyckimi producentami oświetlenia, M-Tech gwarantuje dostawy bezpośrednio z Chin, jak i ze swojego magazynu w Polsce. Starannie wyselekcjonowany, wielojęzyczny personel firmy został odpowiednio przeszkolony i jest do Państwa dyspozycji.

Firma M-Tech nieustannie się rozwija wprowadzając stale do asortymentu nowe produkty z uwzględnieniem najwyższych standardów europejskich. Dewizą naszej firmy jest stałe dążenie do doskonałości w dostarczaniu Klientom produktów na czas, w dobrym stosunku ceny do jakości.